Hakkımızda

Yener Ticaret 20 yılı aşan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu 1996 yılından beri İzmir Torbalı Atatürk Sanayi Sitesi’nde hizmet vermekte olan firmamız, kurulduğu günden itibaren inşaat malzemeleri, hırdavat ve tıbbi sınai gaz alanlarında satış yapmaktadır.

 Ticari ürün yelpazemiz  başta Hırdavat ve Profil Malzemesi olmak üzere, Sandviç panel, Trapez Saç, Metal Mamüller, Atermit, Aterpan Mamülleri,  OSB , profil malzeme , Çatı kaplama malzemeleri, Endüstriyel Boya çeşitleri gibi inşaat sektörüne yönelik malzemeler ile Tıbbi ve Sınai gazların bayiliğini yapmaktadır.  Ayrıca Firmamız Ferforje türü demir ihtiyaçlarınızı da titizlikle karşılamaktadır. Satışı yapılan malzemelerimiz birinci kalite ve seçkin markaların ürünleridir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Yener Ticaret, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.